top of page

שטיח לכל החיים- הפריט האוסטרלי שמעצב את חדר הילדים  

שטיחים לחדרי ילדים - כל השאלות וכל התשובות 

השטיחים המופלאים שלנו משמחים ילדים, ונותנים להם קרקע בטוחה ומלאה בדימיון. 

המבנה העגול של השטיח נועד לערסל את הילד ולגרום בחדר תחושה נעימה, העיגולים הצבעונים כובשים את לב הילדים ונותנים להם אפשרות לשחק ובשמחה והנאה. נשאר רק להתפעל- ולהינות. 

אפשר להחזיר ? אפשר להחליף לצבע אחר ? 

בוודאי, השטיח מגיע אליכם לניסיון חינם ( 24 שעות ) זאת על מנת שתוכלו להרגיש את המגע הנעים, ולבדוק את התאמת השטיח לחדר.

זה לא עולה כסף, אין קנס, ואין מחוייבות , זה קל ופשוט: ככה זה שהשטיחים שמחים, גם אתם שמחים. 

למה כדאי להשקיע בשטיח איכותי לחדר ילדים ?

כמה שנים אנחנו אנחנו משתמשים בעגלה שקנינו ? שנתיים ? ואולי עם הילד הבא ארבע שנים ? וכמה שנים נשתמש במיטת התינוק, ובשידה ? כאשר משקיעים בשטיח איכותי, פריט ייחודי ומופלא, נהנים ממנו שנים רבות, לא תפתיעו אותנו אם גם בעוד עשור נשמע שהשטיח עדין עם הילדים שהפכו לנערים, החדר כולו השתנה, אבל השטיח  לנצח נשאר.

ממה עשויים השטיחים ? 

השטיחים עשויים 100% כדורי צמר איכותי מניו זילנד. בניגוד לשטיחי צמר בהם תופרים על אריג רגיל את הצמר, כאן השטיח כולו עשוי כדורים שלמים של צמר ובכל שטיח 8.5 ק"ג של צמר. השטיחים עשויים עבודת יד, במפעל פרטי בנפאל, ועל כל שטיח עובדים כשלושה ימים בכדי להגיע לרמת איכות מוקפדת וגבוהה.

ממה עשוי השטיח

איך מנקים את השטיחים ? 

הניקוי קל מאוד ופשוט ולכן השטיחים האלו כל כך מתאימים לחדר ילדים! השטיח עשוי כולו מעיגולי צמר כבשים ניו זילנדי אשר מטבעו דוחה לכלוך אבק ואש. במקרה של כתם מספיק ניקוי באמצעות מגבון תינוקות. כדאי גם לדעת, שלא כמו בשטיחים בעלי שערות הארוגים על בסיס, זהו שטיח דו צדדי העשוי כולו מעיגולים בשיטת הליבוד, זהו סוג בשטיח היחיד בו הליכלוך והאבק אינם יכולים לשקוע לתוך השטיח אל הבסיס, ולכן למרבה ההפתעה אין אפילו צורך לשאוב אבק, כל מה שנותר, זה מעט לנער- וזהו השטיח נקי! כתם קשה במיוחד? ניתן לנקות באמצעות ניקוי יבש.

איך מנקים את השטיחים

מה הייחודיות של צמר כבשים ?

צמר הוא חומר טבעי עם יתרונות רבים כחומר לשטיח: הצמר מטבעו הוא חומר הדוחה לכלוך ואש, בעל שמן טבעי המגן ומונע מהליכלוך לחדור אל השטיח. הצמר הספיציפי בו אנו משתמשים מקורו בחווה אקולוגית בניו זילנד והוא מאופיין ברכות ונעימות ייחודית. 

מה הייחודיו של צמר כבשים

מהו שירות שטיח שמח עד הבית ?

כל הדברים שיעשו אתכם שמחים: האספקה מיידית- השליח שלנו יביא לכם את השטיח עד הבית, אין צורך לסחוב. 

החזרה והחלפה- עלינו, השליח יבוא, ייקח ויחזיר - הכל כדי שתהיו מאושרים.

תשלום בכל דרך אפשרית: PAYPAL באתר, כרטיס אשראי , צק' או מזומן לשליח. הכל כדי שיהיה לכם נוח.

והכי חשוב- אנחנו באמת אנחנו שולחים עם השטיח הרבה שמחה והנאה, אז אל תשכחו לחייך ולהינות. 

איכות ובטיחות - בשטיחים לחדר הילדים ?

צמר הכבשים מניו זילנד מאופיין ברמת איכות גבוהה, דוחה אש מטבעו, אינו תופס ליכלוך ומהמם ביופיו. השטיחים עשויים מ- 100% צמר כבשים מניו זילנד, הם רכים ונעימים. וכמובן שיש להם את אישור מכון התקנים!

איכות ובטיחות בשטיחים בחדר ילדים

האם ניתן להזמין גודל מיוחד ?

כן, ניתן להזמין גודל ייחודי, אולם הדבר מצריך הזמנה מיוחדת ללא יכולת החזרה או החלפה כפי שניתן לבצע בגודל הסטנדרטי של השטחים שלנו שקוטרם 150 ס"מ.

איך אנחנו שומרים על הטבע ועל החיות ?

צמר הכבשים בו אנו משמשים, מקורו בחווה אקולוגית בניו זילנד, מרעה הכבשים חופשי, על פני שטח ענק  והכבשים נהנות ממרחבים עצומים, וחופש תנועה מוחלט. הגזם נעשה פעם בשנה בלבד בשיטת 'אל-לחץ'. החווה קיבלה מס' פרסי איכות הסביבה ופרס מטעם איגוד שמירת זכויות בעלי החיים בניו זילנד.

ההבדלים בין סוגי החומרים מהם עשויים שטיחים

אנו מוכרים רק שטיחי צמר, כדי לדעת עם שטיח צמר מתאים לכם להלן מידע כללי על שטיחים וחומרים.

 

שטיחי צמר

מטבעם דוחים אש ולכלוך, קלים מאוד לניקוי, מגע נעים ורך, ללא אבק וקרדית, אינם סופגים לכלוך. נמצאים בקטגוריה היקרה של השטיחים.

 

שטיחים העשוים מכותנה

דומים באופיים לבד המגבת, כלומר סופגים את הלכלוך, מים ורטיבות. ניתנים לכביסה במכונה אולם לעיתים קרובות השטיח גדול ואינו נכנס למכונת הכביסה. בעלי בלאי גבוה. יתרונם הוא המחיר הזול. 

 

שטיחים העשויים מחומרים סינטטים (סיבים)

דומים בהתנהגותם לבד סיננטי, יוצרים שדה מגנטי קט, קולטים אבק וקרדית. לא ניתנים לכביסה במכונה (אולם ממילא שטיח הינו גדול ואינו נכנס למכונה). שטיחים אלו מגיעים במגוון מחירים. 

ההבדלים בין סוגי החומרים מהם עשויים שטיחים
bottom of page